BikeCityGuide

Paradoxně hlavní činností výrobce Finnu není výroba samotného držáku, ale vývoj mobilní aplikace BikeCityGuide - mobilního průvodce městem. Průvodci jednotlivými městy nabízejí navigaci do zvoleného bodu s co největším využitím cyklostezek a vedlejších, tj. málo frekventovaných silnic. Dle aktuálního zpracování daného města jsou v nabídce také vybrané okružní jízdy pro cykloturisty.
 
Aplikaci si můžete bezplatně stáhnout v mobilním obchodě Obchod Play. Po instalaci máte možnost za cenu 4,49 EUR koupit plány a průvodce jednotlivých již zpracovaných měst. Na vyzkoušení jsou momentálně volně přístupné např. Graz (AT) nebo Brémy (DE). Právě na příkladu Brém Vám můžeme ukázat, jak jsou mapy a stezky zpracované. Město Brémy zakoupilo na podporu městské cyklistiky na dva roky licenci na mapu a průvodce městem a je tedy pro všechny uživatele po tuto dobu volně k dispozici. Zde se můžete podívat.
 
Podle aktuálních informací od výrobce je již předběžně připraven průvodce Prahou. Pokud vše poběží podle plánu, měl by být průvodce oficiálně k dispozici na začátku příští cyklistické sezóny. Součástí balení Finnu je kupon na nákup plánu a průvodce jedním městem. Obal tedy řádně uschovejte. Může se Vám brzy hodit.
 
Mimo jiné Vám daná aplikace poslouží i jako jednoduchý tachometr. Během provozu nepotřebuje mobilní datové připojení a pracuje pouze s GPS.

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode