Zvolte města pro rozšíření cyklo-průvodce BikeCityGuide

08.12.2014 06:45

Společnost BikeCityGuide má velmi zajímavou strategii, jak rozšiřovat nabídku měst, ve kterých lze využít jejich mobilního cyklo-průvodce. Zájemci mají možnost hlasovat pro jednotlivá města, čímž se vytváří žebříček lokalit, o které je ze strany stávajících i potenciálních uživatelů největší zájem.

Tvůrce aplikace - rakouská společnost BikeCityGuide na základě průběžných výsledků vybírá postupně města, pro něž začne zpracovávat mapové podklady. V další fázi společně s partnery z daného státu celého průvodce zpracuje, otestuje a finální podobu zařadí do nabídky. Nutno podotknout, že v přehledu lze aktuálně vybírat pouze města, jejichž počet obyvatel přesahuje hranici 200 tisíc. Za Českou republiku jsou tedy momentálně v nabídce Praha, Brno, Ostrava, za Slovensko Bratislava a eventuálně Košice.

Máte-li zájem se také zapojit, hlasujte na stránkách společnosti BikeCityGuide. Čím více hlasů nasbírají česká či slovenská města, o to dříve se začne rakouský výrobce těmto městům věnovat a připraví uživatelům mobilního průvodce. Tato aplikace tak může v dohledné době začít sloužit v českých a slovenských městěch jako velmi zdatný pomocník nejen cyklistům..

Web aplikace: https://www.bikecityguide.org/

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode